Jak wykorzystać swoje życzenia, aby stworzyć swoją przyszłość

przez | 7 września 2020

Życzenie to po prostu pragnienie lub chęć posiadania czegoś w swoim życiu. W folklorze życzenia „bycia kochanym” lub „znalezienia szczęścia” są często motywami używanymi do opowiadania historii. W fikcji życzenia są często używane jako narzędzia fabularne, sposób na nadanie opowieści powodu jej istnienia. Spełnianie życzeń jest również ważnym aspektem dobrego pisania. Jeśli chcesz poznać inny aspekt pisania lub po prostu masz trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej, możesz kontynuować czytanie.

Życzenia są zwykle wyrażane w nastroju życzeniowym, w którym autor wierzy, że wszystko będzie dobrze. Często dzieje się tak, ponieważ pisarz martwi się tym, co myślą o nim inni ludzie. Prawdą jest również, że myślą, że mają szczęście i chcą, aby tak zostało. Czasami myślą, że muszą zmienić swoje okoliczności, aby cieszyć się tym, czego chcą. Czasami po prostu chcą, aby wszystko ułożyło się tak, jak tego chcą. Mogą nawet pomyśleć, że nie ma żadnego problemu i po prostu chcą, aby wszystko poszło dobrze.

Kiedy czegoś pragniesz, ważne jest, aby mieć bardzo jasne wyobrażenie o tym, czego chcesz. W przeciwnym razie twoje życzenie się nie spełni. Jest kilka przykładów życzeń, które się spełniły. Jednym z przykładów jest chęć autora do napisania bestsellera. Chociaż pisarz mógł napisać bestseller, nawet o tym nie pragnąc, uważał, że zasłużyli na napisanie książki i jest to wynikiem części procesu polegającej na „pragnieniu tego”.

życzenia urodzinowe https://zyczenia.eu/zyczenia-urodzinowe/

Kiedy chcesz coś znaleźć, dobrze jest mieć na myśli konkretną lokalizację. Jeśli myślisz o konkretnym miejscu na swoje życzenie, znacznie łatwiej będzie je znaleźć, gdy zajdzie taka potrzeba. Jest to szczególnie ważne, gdy miejsce nie jest tak daleko. Możesz chcieć pojechać na wakacje lub do miejsca w górach i dobrze jest, jeśli masz pomysł, jak się tam dostać. Ponadto, jeśli wiesz, do której części kraju chcesz się udać, łatwiej zorientujesz się, gdzie będziesz, pozostawiając wystarczająco dużo czasu na podróż i inne zajęcia.

Jeśli chodzi o życzenia dla siebie, najprawdopodobniej okaże się, że chcesz ułożyć własne życie. Jeśli czujesz się samotny, możesz chcieć, aby inni wydostali Cię z Twojej skorupy. Jest to szczególnie częste w przypadku nastolatków, którzy czują się samotni i odizolowani. Jeśli chcesz zostać lekarzem, możesz zapisać się do szkoły medycznej. Dzieje się tak, ponieważ chcesz przenieść swoją edukację na wyższy poziom, zdobyć lepszą pracę i doświadczyć życia na zupełnie innym poziomie. Jeśli chcesz zostać dobrą matką, możesz chcieć zmienić karierę lub awans w obecnej pracy. Możesz założyć własną firmę, otworzyć własny dom lub podróżować w nowe miejsce.

Niektóre życzenia nie mają nic wspólnego z ludźmi ani innymi rzeczami. Na przykład niektórzy pragną tego samego, na przykład miejsca na wakacje lub wspaniałych wakacji. Jeśli chcesz stać się bogatym, możesz chcieć mieszkać na Hawajach i być bogatym. Jeśli chcesz osiągnąć talent sportowy, możesz chcieć doskonalić się w tym sporcie. Jeśli jesteś nieśmiały, możesz chcieć być bardziej towarzyski. Jeśli chcesz sławy i sukcesu, możesz chcieć, aby ludzie cię zauważyli.

Są sytuacje, w których nie musisz składać życzeń. Na przykład możesz chcieć zostać gwiazdą filmową, ale nie jest to konieczne. Możesz też po prostu chcieć wygrać na loterii i dostać w życiu coś lepszego.

Zanim zaczniesz życzyć sobie przyszłości, powinieneś najpierw zapisać swoje życzenia. Jeśli chcesz stworzyć swoją przyszłość, będziesz chciał planować z wyprzedzeniem. Możesz chcieć odwiedzić miejsce na wakacje lub wziąć ślub, ale nie jest konieczne, aby takie rzeczy wydarzyły się w twoim życiu. Więc mądrze wybieraj swoje życzenia, bądź realistą i daj się ponieść wyobraźni.