Tabletki na włosy

przez | 7 kwietnia 2020

Martwi Was wypadnie włosów? Jeżeli waha się ono w granicach stu włosów w ciągu nawet każdego dnia, nie ma jeszcze powodu do niepokoju. Jednak gdy zobaczycie pukle włosów na grzebieniu lub w wannie, wówczas podejmijcie zdecydowane działania.

Kilka słów na temat domowych sposobów na wypadanie włosów

Na początek możecie spróbować tak zwanych „sposobów prababci”, czyli stosowania domowych metod na wypadanie włosów. Należy do nich przede wszystkim dostarczenie organizmowi bardzo potrzebnych składników, a to jest jednoznaczne ze zmianą sposobu odżywiania.

Na regenerację cebulek włosach bardzo dobry wpływ mogą mieć spacery albo wcieranie preparatu z rzepy lub chociażby zjadanie bogatych w białko ryb ewentualnie robienie maseczki z jajek.

Czym kierować się, wybierając tabletki na włosy?

Jeżeli po upływie kilku tygodni nie zauważycie poprawy, oznacza to, że nadszedł czas na wizytę u dermatologa i rozpoczęcie leczenia wypadania włosów za pomocą tabletek. Środków tego typu jest naprawdę dużo na rynku, ale dobrze byłoby, żebyście dobrali je dla siebie, biorąc pod uwagę z jednej strony rodzaj włosów, z drugiej natomiast częstotliwość ich wypadania i stopień zniszczenia cebulek. Zadbajcie więc o właściwą regenerację, ponieważ włosy same z siebie bez Waszej pomocy się nie odbudują.

Skuteczne tabletki na włosy

Do tabletek o bardzo skutecznym działaniu można zaliczyć Procerin. I tutaj należy poczynić jedno zastrzeżenie. Z uwagi na specyficzny sposób działania, o czym przeczytacie za chwilę, są one przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn.

À propos działania. Testosteron zamienia się w uboczny środek DHT. Zadanie Procerinu polega więc na tym, żeby zablokować tę przemianę. Ma to niebagatelne znaczenie dla zapobiegania i spowalniania wypadania włosów, ponieważ włosy stają się bardziej zadbane poprzez pobudzanie i stymulowanie mieszków włosowych.

Jesteście ciekawi, co wchodzi w skład tych tabletek na włosy?
Jedna tabletka Procerinu zawiera nie tylko ekstrakt z pokrzywy, liść Uwa Ursi, witaminę B6, ale także siarczan cynku, korzeń Muira Puma oraz ekstrakt z jagody Saw Palmetto.

W opakowaniu jest 90 tabletek, a sposób ich dawkowania to trzy tabletki dziennie. Może wydaje się to Wam dość dużą dawką, jednak można przyjmować je bezpiecznie, ponieważ nie wywołują skutków ubocznych.

Przy regularnym zażywaniu Procerinu możecie liczyć na pierwsze dostrzegalne, znaczące efekty po trzech miesiącach.

Tabletki na włosy o nazwie Follixin również zostały wyprodukowane przede wszystkim z myślą o mężczyznach, którzy borykają się z problemem wypadających włosów. Opakowanie Follixinu zawiera 30 tabletek, a ich sposób działania jest ukierunkowany na zwalczanie wszystkich przyczyn, z powodu których dochodzi do wypadania włosów.

Jak działa Follixin i na ile jest to skuteczne?

Mężczyźni, którzy już stosowali te tabletki i nie wstydzili się do tego przyznać ocenili skuteczność Follixinu na 98%. Można śmiało uznać, że jest to rewelacyjny wynik.

Dzięki czemu tabletki mają taką dużą skuteczność?
Odpowiedź na to pytanie można by zawrzeć w dwóch słowach – pory, cebulki. Rozwińmy ją. Chodzi mianowicie o to, że Follixin doskonale i skutecznie odblokowuje zatkane pory. To po pierwsze. Po drugie wspiera, regeneruje, pobudza cebulki włosów.

Jeżeli nawet nie uda się odzyskanie straconych włosów, to z pewnością możliwe jest zatrzymanie procesu łysienia, a co za tym idzie poprawa samopoczucia i silne zmotywowanie do kontynuowania leczenia, tym bardziej że polega ono na przyjmowaniu jednej tabletki dziennie podczas posiłku.

Podobnie jak Procerin Follixin nie wywołuje skutków ubocznych, ponieważ zawiera w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki.

Ujrzeliście zielone światło? To dobrze. Z łysieniem można skutecznie walczyć.