Archiwum kategorii: Uroda

Jak przyspieszyć porost włosów?

Zdrowe i zadbane włosy to marzenie każdego z nas. Niestety nie każdy może się takimi pochwalić. Nasze włosy bardzo często nie wyglądają dobrze, słabo rosną, wypadają. Jak zaradzić takim sytuacjom i przyspieszyć porost włosów? Odpowiadając na to pytanie, warto zacząć od określenia czynników wpływających na gęstość i porost włosów. Liczba mieszków włosowych w czasie życia… Czytaj dalej »

Co na porost włosów?

Włosy są bardzo ważnym elementem wizerunku każdego człowieka. Wiedzą o tym ludzie sławni, którzy są w stanie zapłacić wielkie pieniądze, byleby ich włosy wyglądały doskonale. Włosy są w stanie diametralnie nas odmienić. Zdrowe, gęste i błyszczące włosy dodają nam uroku, sprawiają, że jesteśmy odbierani jak atrakcyjniejsi. Jeżeli mamy problemy z kondycją naszych włosów, odbija się… Czytaj dalej »

Trądzik

Trądzik inaczej mówiąc krostki i zaskórniki do niedawna kojarzyły nam się z młodymi osobami w okresie dojrzewania. Jednak coraz więcej osób boryka się z tym problemem i nie mogą sobie poradzić ze zmniejszeniem skutków tej przykrej przypadłości. Alternatywą do drogich wizyt u dermatologa i przepisywanych przez niego rozmaitych maści jest tonik z jonami srebra. Wykazuje… Czytaj dalej »

Puder bambusowy

Wiele kobiet wykonując makijaż zastanawia się jaki kosmetyk będzie na tyle idealny, aby zapewnić im funkcję pielęgnacyjną i przy tym wyglądając świetnie i zdrowo. O ile kosmetyki z kolorówki zależą od wizualnych preferencji o tyle wybór pudru nie jest już taki prosty. Puder bambusowy nie dość, że doskonale matowi skórę to ma wiele innych zalet… Czytaj dalej »

Moc działania oleju Busajna

Każda współczesna kobieta kocha kosmetyki wielofunkcyjne, co nie znaczy, że mają one działać lepiej w jednej kwestii, a w innych dużo gorzej. Mają być tak samo dobre w każdym aspekcie. Wielkie boom na kosmetyki naturalne powstał dopiero niedawno i kobiety zaczęły przekonywać się do ich cudownego działania widząc doskonałe efekty. Kobiety nie musiały na wyjazdy… Czytaj dalej »