Krzem organiczny zdrowia Ci doda!

przez | 7 maja 2020

Krzem organiczny uznawany jest za jeden z bardzo wartościowych biopierwiastków. Doskonale sprawdza się jako skuteczny suplement diety wspomagający pracę układu nerwowego. Co ważne, jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje działań ubocznych. W postaci organicznej posiada także bardzo duże właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu jego zastosowanie jest bardzo szerokie.

Korzyści z krzemu płynące

70 % przyswajalności przez organizm sprawia, że krzem zaliczany jest do najbardziej korzystnie działających biopierwiastków. Oprócz zastosowania przeciwzapalnego, korzystnie wpływa na poprawę zdrowia tkanki chrzęstnej i łącznej. Krzem pomaga w sytuacjach wzmożonego bólu oraz wspomaga tych, którzy chcą oczyścić swój organizm bądź pracują nad skuteczną utratą zbędnych kilogramów. Działa korzystnie na budowanie naturalnej odporności i gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz naczyń krwionośnych. Dobrze działa też na skórę, spowalniając oznaki starzenia, regeneracyjnie wpływając także na stan włosów i paznokci.

Warto zapobiegać niedoborom

Niedobór określonych substancji w organizmie, zwłaszcza przewlekły, doprowadzić może do nieodwracalnych następstw, takich jak osteoporoza, zwyrodnienie stawów czy wystąpienie wylewów wewnętrznych, spowodowanych utratą elastyczności przez zaniedbane naczynia krwionośne.

Duża dostępność i różnorodność suplementów diety sprawia, że dbałość o zdrowie powinna być włączona w codzienny rytm dnia, a nie stosowana jedynie „od święta”. Tym bardziej, że statystyki nie kłamią. Okazuje się, że aż 90 % ludzi z całego świata ma niedobory tego pierwiastka, w Polsce zaś praktycznie wszyscy mogliby postarać się o to, by naturalnie wzbogacić swój organizm właśnie o jego dobre właściwości.

Krzem jako jeden z najbardziej wartościowych pierwiastków organicznych występować może w różnorodnych postaciach. I z określonym występowaniem właśnie, nierzadko wiąże się jego szczególne zastosowanie.

Suplement diety SILOR +B

Krzem w duecie z borem odpowiadają za właściwy metabolizm człowieka. To głównie bor odpowiada za większy wigor ludzki, podnosząc poziom hormonów sterydowych, a przez to wzmacniając aktywność komórek w mózgu. Suplement diety SILOR +B pozwala na dłuższe utrzymanie dobrej kondycji wyglądu włosów, skóry czy paznokci, korzystnie wpływa na opóźnienie procesów starzenia się skóry oraz skutecznie zapobiega gromadzeniu się szkodliwego cholesterolu. Co ważne, może też wspomagać działania profilaktyczne przeciw wystąpieniu osteoporozy, cukrzycy, a nawet choroby nowotworowej.

Wypij na zdrowie

Krzem do picia, przyjmowany regularnie w niewielkich dawkach (45 ml), korzystnie wpływa na zdolności zapamiętywania, zwiększając nie tylko pamięć, ale również możliwości myślowe. Jest to szczególnie ważne wówczas, gdy pracując umysłowo bądź ucząc się, potrzebna jest energia do sprostania codziennym wyzwaniom i zadaniom. Krzem w płynie warto mieć także w swoim domu bądź podarować najbliższym lub znajomym. Porcja zdrowia przyda się zawsze i będzie trafionym pomysłem na prezent.

Krzem z borem w postaci silor b to kompozycja, której wielokierunkowe działanie potwierdzone jest nie tylko w testach mikrobiologicznych. Równie duże zadowolenie z produktów deklarują ci, którzy korzystają z dobrodziejstw innowacyjnej formuły na co dzień.

Organiczny krzem do picia z borem dodaje sił witalnych, ogólnie wzmacniając organizm, Stanowi dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z suplementem, który naprawdę działa! Co ważne, nie obciąża wątroby (tak jak tabletki), jest całkowicie nietoksyczny i bardzo łatwo się wchłania. Dołączając do tego jego szerokie zastosowanie można by stwierdzić, że stanowić może jeden z najważniejszych składników codziennej suplementacji w życiu człowieka.

Spray lub żel

Krzem w postaci sprayu najlepiej używać do włosów i skóry, delikatnie spryskując powierzchnię do odżywienia i regeneracji. Mgiełka nie tylko przywróci blask skórze i włosom, ale również zwiększy ich gęstość i zapobiegnie łamliwości czy wypadaniu.
Krzem w postaci żelu może być używany w parze z płynem, doskonale wpływając na właściwą regulację syntezy kolagenu oraz elastyny. Znacząco poprawi też poziom ujędrnienia skóry, jej ukrwienie i nawilżenie.

Podsumowanie

Naturalnie w organizmie człowieka zawartość krzemu wynosi jedynie około 0,0068 %, przy czym wartość ta systematycznie maleje z wiekiem. Warto pamiętać właśnie o tej zależności, myśląc o zdrowej i pełnej witalności przyszłości, by jak najdłużej móc cieszyć się energią i dobrym samopoczuciem. Im większa samoświadomość ludzka, tym większe szanse na zachowanie zdrowia przez możliwie długi czas.

Niewiele trzeba, by odpowiednio o siebie zadbać, dlatego warto już dziś robić to „niewiele”, by z optymizmem móc witać każdy nowy dzień i z nadzieją wypatrywać przyjemnej perspektywy przyszłego życia. Suplementy diety z udziałem krzemu i boru realnie wpływają na poprawę jakości zdrowia i życia, generując nie tylko poprawę ogólnego metabolizmu organizmu ludzkiego, ale również widocznie poprawiając kondycję skóry, włosów i paznokci.