Minerały Schindele

przez | 7 maja 2020

Jest taki surowiec, który lata temu miał zostać wykorzystany jako tani materiał do budowy drogi. Los chciał jednak, że pył wulkaniczny nie został zmieszany z substancją wylewaną na drogę, a uniósł się w powietrze i znalazł na starej, schorowanej jodle.
Był rok 1981 – to wówczas Robert Schindele był świadkiem, jak zniszczona jodła odżyła, odzyskując swoją barwę i właściwości. I choć nie wiadomo, czy historia ta ma cechy jedynie baśni, czy jest raczej realistyczną legendą, minerały określane mianem nazwiska Roberta Schindele oznaczają się wyjątkowymi właściwościami.

O istocie minerałów Schindele słów parę

Głównym zastosowaniem unikalnej kompozycji minerałów pochodzących z pyłu wulkanicznego, są właściwości lecznicze. Ich głównym działaniem jest przywracanie w organizmie ludzkim równowagi biochemicznej.
Minerały działają też profilaktycznie: zapobiegają chorobom nowotworowym, minimalizują ryzyko wystąpienia osteoporozy i utrzymują w dobrym stanie ogólnym cały organizm ludzki. Są niezbędne do życia, niczym tlen i słońce,

Skład mieszkanki mineralnej

Minerały Schindele stanowią produkt całkowicie naturalny, bez zastosowania syntetycznych dodatków. Minerały występują w postaci drobno zmielonego proszku, oznaczającego się dużą przyswajalnością i znakomitą rozpuszczalnością.
Największy udział w mieszance ma krzem – to on występuje w ponad 66 % zawartości. Drugi z kolei jest tlenek glinowy – z udziałem prawie 12 %. Zawartość kolejnych minerałów jest niewielka, ale ich obecność warto wymienić, to tlenki potasu (ok. 3 %), żelaza (ok. 5,5%)i sodu (ok. 2 %). Pozostałe związki występują poniżej 1 % i są to: tlenek magnezowy, tlenek wapniowy, mangan, miedź, cynk, kobalt, molibden, bor, chrom, nikiel, wanad, fosfor, stront, lit, tytan, niob, tul i terb.

Szerokie właściwości zastosowania

Niedobór minerałów w organizmie człowieka to naturalny wynik codziennego funkcjonowania: stresującej pracy, nieregularnego i niewłaściwego odżywania, często w pośpiechu, niedosypiania, czy innych czynników. Drogocenne robactwo naturalnych minerałów sprawia, że można mówić o skutecznym zapobieganiu współczesnym chorobom cywilizacyjnym oraz o ogólnym wzmocnieniu gospodarki mineralnej organizmu.
Minerały stosować można nie tylko regularnie i profilaktycznie, ale i doraźnie, podczas występowania różnorodnych jednostek chorobowych. Schindele minerały sprawdzają się w przypadkach dużego osłabienia organizmu tuż po przebytej chorobie lub po wyczerpującym i długotrwałym leczeniu, choćby po chemioterapii.
Suplementacja minerałowa nie zaszkodzi również przy cukrzycy, dolegliwościach związanych z niewłaściwą pracą żołądka, problemami z nadciśnieniem, chorobami kości i stawów, a także przy pierwszych objawach lub w trakcie depresji.

Niedobór minerałów niemiło skutkuje

Niedobór związków mineralnych w organizmie ludzkim powodować może rozwój różnorodnych chorób, takich jak choćby anemia. Oznacza to, że brak suplementacji o podobnym działaniu jak witaminy, doprowadzić może do nieprawidłowego wzrostu kości, niewłaściwej pracy wątroby czy innych, mało przyjemnych konsekwencji.

Kto powinien skorzystać z bogactwa minerałów?

Opinie minerały Schindele mają bardzo dobre i to właśnie z ich bogactwa pierwiastkowego korzystają także osoby starsze, u których z wiekiem ubytki w tkankach stają się coraz bardziej wyraźne. Bogactwo różnorodności mineralnej pozwala skutecznie przeciwdziałać ryzyku wystąpienia osteoporozy oraz wzmocnić tak ważne ścięgna i stawy. Do tego mówić można o korzystnym wsparciu systemu immunologicznego i ułatwieniu procesów przemiany energii.
Stosowanie minerałów Schindele’s zalecane jest również kobietom po przebytym okresie przekwitania, podczas którego obserwować można nie tylko ogólne osłabienie, ale również duży spadek gęstości kości.

Minerały Schindele – gdzie kupić?

O ile wiadomo już, jak ważne jest stosowanie bogactwa suplementacyjnego minerałów Schindele, zastanowić się trzeba, gdzie można je kupić. Warto poszukać produktu właśnie u nas. Szybka i kompleksowa obsługa serwisu sprawia, że wraz z zamówieniem otrzymuje się też pełnię zadowolenia. Korzystając z naszego portalu można zaopatrzyć się w drogocenne minerały wulkaniczne. Zakupy u nas dają gwarancję, że produkt będzie zgodny z oczekiwaniami, oryginalny i w pełni wartościowy.

Szlachetne zdrowie minerałami się zowie

O szerokich właściwościach minerałów Schindele’s pisać by można bez końca. Sęk jednak w tym, by już teraz zrozumieć ich wielopłaszczyznowe działanie i wprowadzić bogatą suplementację także do swojego życia. W trosce o odpowiednią dawkę codziennej energii i siłę do wyzwań zawodowych i prywatnych oraz w profilaktyce przed możliwością wystąpienia poważnych zmian zdrowotnych, minerały będą wspierać i pomagać w podążaniu dobrą, pełną zdrowia ścieżką. Bo nie ma w życiu nic cenniejszego od zdrowia. Warto pamiętać o tym każdego dnia, ale co ważne – nie pamięć jest tu najistotniejsza, tylko realne działanie. Regularne stosowanie drogocennych składników nie tylko zapewni dłuższą radość z korzystania z życia, ale również sprawi, że z uśmiechem rozpoczynać się będzie każdy dzień.